098 477 5058

АКЦІЇ AVON — ГАРАНТОВАНИЙ ДОХІД


Акції ЕЙВОН дають гарантований дохід

Компанія Avon невпинно дбає про добробут своїх Представників та Партнерів. Для них постійно проводяться акції, кожна з яких забезпечує прихильників Ейвон чималим додатковим доходом.

Акції Avon для Представників — це перш за все:

Демо-програми. По демо-програмі пропонується придбання новинок майбутнього каталогу ще до початку кампанії за пільговими цінами. Безпосереднє знайомство з товаром допомагає Представнику в реалізації продукції, а пільгова ціна дає можливість заробити на новий товар набагато більше звичайного.

Заохочувальні програми. Передбачають нагородження Представників, які проявляють високу торгову активність, цінними подарунками. Включає пропозицію товару за зниженою ціною.

Сезонні програми. Орієнтовані на стимуляцію купівельного попиту на сезонний товар. Пропонують Представнику, який своєчасно оплачує придбання, актуальну продукцію за неймовірно низькою ціною.

Президентський клуб. Програма, адресована активно працюючим Представникам. У нагороду переможці Президентського клубу отримують: ексклюзивні подарунки, 40 тис. грн. на банківську карту, можливість виграти автомобіль, відвідування урочистих заходів у Києві тощо.

Партнерам Avon допомагають:

Квартальні програми. Виконання завдань по реєстрації нових Представників винагороджується грошовими преміями та туристичними поїздками по всьому світу.

 

Avon-StarClub-2019

«Зоряний клуб можливостей». У клуб приймаються Партнери, які досягли заданих приростів з продажу і домоглися високих показників кількісного зростання групи. Члени клубу запрошуються в Київ на національну конференцію Avon.

Програма Anew Club

 Anew Club Q4 — програма сприяння Представникам Avon. Участь в Anew Club Q4 допомагає збільшенню представницького доходу. У подарунок учасники програми отримують набори косметики бренду Anew.

эйвон энью

У Anew Club Q4 тебе чекає можливість:

— самостійно випробувати дію передових косметичних розробок;

— розширити клієнтську групу;

— збільшити заробіток завдяки спеціальним пропозиціям;

— отримати цінні подарунки від компанії Avon.

Щоб отримати привілеї Anew Club, треба розмістити замовлення на суму від 500 грн і зробитися претендентом на участь в Anew Club. У наступній кампанії ти стаєш учасником програми!

Перебуваючи в Энью Клуб, збирай бали. Кожен бал відповідає ста гривням продажів. Чим більше балів — тим цінніше подарунки від компанії!

Уточнити інформацію про особисту участь в програмі Anew Club Q4 можна тут.

Журнал «Фокус на бізнес»

Журнал «Фокус на бізнес» виходить у світ разом з черговим каталогом Avon. Номер у журналу і каталогу співпадає. Програми і пропозиції, опубліковані в «Фокусі», діють в строк роботи каталогу.

фокус avon

У журналі «Фокус» зосереджено увага на акціях, що допомагають Представникові Avon заробляти більше. Спеціальні пропозиції, розпродажі і знижки спеціальні дозволяють представникові отримувати до 75% вартості продукції за цінами каталогу.

«Фокус» — видання для внутрішнього користування і призначений виключно для представників компанії. Отримується журнал разом з друкарськими каталогами Avon. Ознайомитися з віртуальною версією видання можна в кабінеті на сторінці представника Avon.

У кожному випуску журналу «Фокус на бізнес» міститься маса інформації, корисної представникові компанії.