098 477 5058

РЕЄСТРАЦІЯ В AVON — ПЕРЕВАГИ ЧИСЛЕННІ


Компанія Avon гарантує своїм Представникам отримання доходу від реалізації косметичної продукції.

Заробіток Представника Эйвон складається зі знижок від каталожної ціни товарів. Розмір поточної знижки складає 18-30%, проте, на розпродажах, знижки доходять до 80% від вартості товару в каталозі!

Отримання доходу в Avon не пов’язане з великими витратами часу. З досвіду Партнерів компанії, щоб заробити 1000 гривень, треба витратити приблизно три години робочого часу. І це — на першому етапі діяльності!

Отримувати велику вигоду, економити час, сили і гроші допомагає інтернет-магазин Avon. Щоб скористатися інтернет-магазином і успішно продати продукцію Ейвон через інтернет, потрібно:

  • зайти на свою персональну сторінку на офіційному сайті Avon;
  • клікнути по банеру «Інтернет-вітрина Avon»;
  • покроково виконати інструкції.

Безкоштовне навчання, тренінги, що проводяться онлайн кращими фахівцями Эйвон, наробітка навичок і нарощування клієнтської бази веде до підвищення продуктивності праці Представника Avon.

Ось такий банер ти знайдеш на своїй персональній сторінці:

Пройди всі тренінги і будь завжди на крок попереду!

Найвигідніше працювати в Эйвон на постійній основі, зробивши реалізацію косметичної продукції і залучення нових Представників своїм основним зайняттям. Інформація про постійну роботу в Avon чекає вас на сторінці «Партнер Ейвон — твоє впевнене майбутнє»

Більш детальну інформацію ти знайдеш на персональній сторінці представника Avon.

В тебе немає персональної сторінки? Ми тобі допоможемо, заповни форму для реєстрації в Ейвон і чекай дзвінка від Партнера компанії.

Реєстрація в Avon відкриває шлях до успіху!

«Зареєструйся в Avon, насолоджуйся задоволенням від роботи і отримай хороший дохід!» Ця фраза є відомою всім, але чи правдива вона? Чи може робота приносити задоволення, а реєстрація в Avon — обумовити негайне отримання високих доходів? 

В це важко повірити необізнаним, але, виявляється, так, може! Втім, реєстрація в Ейвон Україна — це лише перший крок, а приємні враження від роботи в Avon — вершина айсберга, в основі якої лежать знання та професіоналізм.

Зареєструйся в Эйвон Україна, щоб успішно працювати Представником компанії

Робота, яка чекає тебе в Ейвон, дійсно цікава і справді щедро оплачується. Але! Щоб клієнт проявив зацікавленість продукцією і замовляв все, що йому сподобалося, Представник Avon повинен:

а) знати властивості, якості та особливості пропонованих косметичних засобів глибоко та точно;
б) володіти технікою продажів.

Знання продукції Avon вимагає володіння інформацією на дану тематику. Де її взяти? Ну а техніка продажу — це чи не мистецтво, з яким потрібно народитися? Хто поділиться талантом продавця?

Онлайн-навчання допомогає Представнику Avon

Як відомо, не боги горшки ліплять. Сьогоднішні лідери Эйвон України не так давно також були Представниками-початківцями. Здобути чудові результати їм допомогло користування сервісом онлайн-навчання Avon! Тому що тут концентруються всі необхідні знання Представника Avon.

Потрапити в «навчальний клас» просто. Після реєстрації Представник Avon отримує свою особисту сторінку на сайті компанії. У горизонтальному меню особистої сторінки легко знайти розділ «Навчання». Щоб увійти в розділ, потрібно натиснути на будь-який рядок меню, що випадає при наведенні курсора на посилання.

Головний секрет успішного Представника Avon

Мало знайти дорогу в навчальний клас. Нею потрібно користуватися! Немає сенсу в спробах за один раз осягнути необ’ємне. Набагато ефективніше присвятити навчанню десь по 20-30 хвилин щодня. Перегляд відеокурсів, пропонованих особисто або в загальному порядку, буде основним методом навчання.

Важливою частиною онлайн навчання є вебінари, які проводить компанія Avon для своїх представників та партнерів.