098 477 5058

ПАРТНЕР AVON — ТВОЄ ВПЕВНЕНЕ МАЙБУТНЄ


Партнер Avon: постійна зайнятість, відмінний заробіток. Заробіток Партнера Эйвон цілком і повністю залежить від об’ємів продажів товару.

При нарахуванні заробітку враховуються продажі зроблені Представниками групи, сформованої Партнером. Ось чому Партнер Avon однаково сильно піклується і про просування товару, і про розширення групи, і про ефективність роботи кожного свого Представника. Об’єм турбот великий, перелік завдань ніколи не буває коротким, тому висока трудова віддача — єдиний спосіб досягнути успіху.

Для продуктивної роботи Партнерові Эйвон, окрім первинних комунікативних навичок, потрібні спеціальні знання й уміння. Навчання проводиться компанією безкоштовно. Семінари, тренінги та індивідуальні зайняття дозволяють стрімко наростити потенціал нового Партнера. Немало секретів успіху розкривається і перед досвідченими Партнерами, що беруть участь в учбовому процесі.

Успішність Партнерів Avon — не порожні слова. Статистика вражаюча: середній місячний заробіток Партнера Эйвон істотно перевищує середній заробіток будь-якого українського працівника. Компанія Avon не обмежує доходів своїх Партнерів. Ініціативність Лідерів Эйвон оплачується на рівні топ-менеджменту серйозної світової корпорації — до яких і відноситься Avon!

Програма для Партнерів Ейвон «Зоряний клуб»

Запрошуємо Вас взяти участь в Програмі для Партнерів «Зоряний Клуб Можливостей 2018-2019».
Приєднуйтеся до зірок Avon і здійснюйте свої мрії.

Зірки все ближчі!

«Зоряний клуб можливостей» — найцінніший подарунок компанії Avon своїм партнерам. Програма «Зоряний клуб можливостей» розвивається разом із компанією та рік від року стає все більш привабливим.

Головне оновлення нинішнього сезону — річне медичне страхування для партнерів рівня «Діамант». Це — реальна можливість зміцнити здоров’я, набратися сил і зарядитися енергією для досягнення нових висот у світі Avon!

Як завжди, «Зоряний клуб можливостей» приготував для кращих партнерів компанії туристичний сюрприз. Кам’яні свідчення величі древніх, пафосні курорти і дослідження національної кухні чекають гостей з України!

Вагомі грошові бонуси, цінні призи, вшанування на щорічній конференції — незмінний перелік нагород для учасників «Зоряного клубу можливостей».

Участь в програмі «Зоряний клуб можливостей»

Щоб вступити в «Зоряний клуб» Avon, треба досягти високих показників приросту. Поставте собі за мету вступити в клуб вже цього року — і ви здивуєтеся результатам! «Зоряний клуб можливостей» росте і поширюється завдяки цілеспрямованості і працьовитості партнерів компанії. Запаліть свою зірку у всесвіті Avon! Небо ближче, ніж здається. Дотягніться до нього разом з Эйвон!