098 477 5058

ОФІЦІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ В AVON


 

ЗАПОВНИ ФОРМУ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Умови участі в Програмі для Нових Представників:

Заповни форму реєстрації і отримай смс з логіном і паролем.
Розмісти перше замовлення на суму від 900 грн за цінами каталогу та вкажи код подарунка при розміщенні замовлення.
Отримай знижку 25% в першій Кампанії співробітництва, а обраний подарунок в замовленні від 900грн в наступному каталозі!

регистрация в эйвон

Ваші подарунки на наступні два місяці

регистрация в эйвон

Вартість доставки замовлень для новачка

регистрация в эйвон

 

Щоб зареєструватися в компанії Ейвон Україна через інтернет, не доведеться витрачати час і сили. Реєстрація відбувається в режимі реального часу, займає хвилину разом із заповненням форми, дає масу вигод і, головне, відбувається абсолютно безкоштовно!

Зареєстрований представник Avon користується доступними тільки йому перевагами.

це:

щедра (розміром до 30% від каталожної ціни) знижка на усі товари компанії;

приємні сюрпризи та корисні подарунки у всякому виконаному замовленні;

— оплата придбаного товару після отримання грошей від клієнта (безкоштовна розстрочка до семи банківських днів);

— видача замовлення в будь-якому відділенні Укрпошти, Нової Пошти або в пункті доставки продукції Ейвон.

Якість товару, що поставляється гарантується компанією Avon. При виникненні претензій до якості продукту або його товарної упаковки, компанія обмінює товар або приймає його назад в протягом 30-ти днів. До збірки відправлень на адресу представника Avon ставиться з максимальною відповідальністю!

Для зручності взаємодії з компанією на офіційному сайті Avon створюється особиста сторінка представника. Вхід до акаунту захищений від злому.

Ознайомлення з новим товаром, роз’яснення особливостей застосування продуктів Ейвон, навчання і тренінги проводяться кваліфікованим персоналом компанії в режимі онлайн спілкування, також в тебе буде можливість пройти навчання через персональну сторінку. Безкоштовно!

Щорічно компанією представляє програми заохочення представників. Найкращі з Представників отримують запрошення на Національну конференцію Avon для Партнерів, де їм вручають пам’ятні подарунки та цінні призи — в тому числі престижні автомобілі і запрошення в подорож преміум-класу.

Реєстрація в Avon — це, крім іншого, відмінні кар’єрні перспективи. Успішно працюучий, представник може зайняти будь-яку з вакантних посад в компанії. Всім своїм партнерам Avon гарантує високий і стабільний дохід! Переваги онлайн реєстрації в Avon Україна нескінченні!